O klubie

Witamy wszystkich miłośników Kotów na stronie Cat Club Sopot, Klubu Miłośników kotów mieszczącym się w Sopocie.

Nasze Stowarzyszenie zostało założone w 2005 roku. W swoich szeregach mamy nie tylko miłośników, hodowców kotów rasowych ale także miłośników tych najpopularniejszych, kotów domowych. Wielkim zaszczytem dla naszego stowarzyszenia jest fakt, że pośród nas są obrońcy i osoby pomagające również tym najbardziej potrzebującym, kotom bezdomnym.

Poprzez swoją działalność pragniemy dostarczać Państwu możliwość zasięgnięcia informacji dotyczących zarówno prowadzenia profesjonalnej hodowli, jak i odpowiedzi na problemy praktyczne związane z pielęgnacją i utrzymaniem kota. Podejmujemy wyzwania by sprostać wymogom nowoczesnego, profesjonalnego i dobrze zorganizowanego Stowarzyszenia. Jak sama nazwa wskazuje, jesteśmy Klubem Miłośników Kotów w związku z tym prowadzimy również działania na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, poszanowania i przestrzegania ich praw. Od tego roku rozpoczęliśmy akcję STOP PRZEMOCY ZWIERZĘTOM. Chcemy w ten sposób wspierać działania na rzecz inicjowania procesu zmian cywilizacyjnych, obyczajowych, kulturowych i legislacyjnych dążących w kierunku poszanowania praw zwierząt oraz tworzenia zwierzętom godnych warunków życia.

Wszystkich, którzy tak jak my kochają koty, te cudowne i absolutnie wspaniałe, pełne ciepła stworzenia zapraszamy do wstąpienia w szeregi naszego Stowarzyszenia.